נושא האבטחה תמיד היה וכנראה שתמיד יהיה נושא מרכזי במדינת ישראל. במדינה שלנו, יותר מבמקומות אחרים, אנו רוצים להרגיש בטוחים בכל עת, כדי שנוכל לשמור על השגרה שלנו ככל האפשר.

הדבר הכי חשוב לנו זה לדעת שילדינו בטוחים, מוגנים, ובידיים טובות. לכן, אנשי האבטחה העובדים במוסדות חינוך הינם חשובים, נחוצים, ועליהם להיות אנשי מקצוע רציניים שעומדים בתנאי סף. אנו מעסיקים למוסדות חינוך אנשים רציניים, ישרים, אחראיים – שניתן לסמוך עליהם הן בכל נושאי הביטחון והן בתקשורת היומיומית שלהם מול היקר לנו מכל – הילדים שלנו.

אבטחת מוסדות חינוך דרושים מאבטחים בעלי רצון לעבוד, לעבוד ולפעול מתוך תחושת שליחות ולהבין את גודל האחריות שעל הכתפיים. בתמורה אנו נספק סביבת עבודה נעימה, יציבה, ותנאים מצויינים.

המשימות הנדרשות למאבטח במוסדות חינוך

אבטחת מוסדות חינוך אינה רק עמידה ושמירה יומיומית בשערי המתחם. מוסדות חינוך שונים זקוקים למשימות וסידורי אבטחה שונים. בדיקה ביטחונית לנכנסים למוסד, ביצוע סיורים יומיים (וליליים במקרה הצורך) ומעקב אחר ציוד אבטחה נוסף הם רק חלק מהמשימות שיידרש למלא המאבטח.

כמובן שמוסדות חינוך שונים נבדלים זה מזה במשימות הנחוצות – אופי עבודת האבטחה בבתי ספר, גני ילדים ואוניברסיטאות אינו זהה, ובכל אחד מן המוסדות יש מטרות בטחוניות שונות.

אבטחת מוסדות חינוך דרושים מאבטחים – מהם תנאי הסף לעבודת אבטחה?

כאמור, אין אנו מתפשרים על המאבטחים שיועסקו במוסדות החינוך השונים. תנאי הסף לעבודה הינם שירות צבאי מלא ותקין ובריאות תקינה. מעבר לכך יתרון יינתן לבעלי רישיון נשק ולבוגרי קורס אבטחת מוסדות חינוך.

קורס אבטחת מוסדות חינוך מבטיח הדרכה מדויקת על שיטות אבטחה שונות, שימוש בנשק חם, דרכים שונות להתמודדות עם איומים בסדרי גודל מגוונים. לעיתים בעת התפקיד על המאבטחים לעבור ריענונים שונים הכוללים אימונים במטווח ותרגולי סכנות שונות.

אין אנו נתפשר על אנשי מקצוע איכותיים, ועבור אבטחת מוסדות חינוך דרושים לא נתפשר על מועסקים ללא התעודות המתאימות, או לחילופין עובדים שיעברו דרכנו את ההכשרה המתאימה ויוכיחו שהינם מתאימים לתפקיד בסדר גודל זה.