בחירה של חברות שמירה ואבטחה היא עסק לא פשוט. ישנן חברות רבות המציעות שירותי אבטחה שונים, אבל ממש לא כולן יכולות לעמוד בסטנדרטים שאתם מחפשים. כאשר בוחרים חברת אבטחה, חשוב מאוד לשים לב למספר פרמטרים שיוכלו לתת אינדיקציה טובה לגבי מה שאתם צריכים, וטיב החברה שאתם בודקים.

סוג חברות שמירה ואבטחה

לפני שאתם בוחרים חברה חשוב שתבינו מה בדיוק אתם צריכים ומחפשים. כמה מאבטחים אתם צריכים, איזה סוג של אבטחה תתאים לכם- שכן אבטחת אישים לא דומה לאבטחה בקניון או לאבטחה של בנייני משרדים, כמה שעות של אבטחה וכדומה. בהתאם לכך, תוכלו להתמקד בחברות שמציעות שירותי אבטחה שרלוונטיים לצרכים שלכם במקום להתפזר ולבדוק כמות גדולה של חברות.

חברה איכותית ומקצועית

בבחירת חברת שמירה חשוב לבחור בחברה ששמה הולך לפניה, כזו שהיא בעלת ניסיון ולקוחות שלה מעידים על מקצועיות המאבטחים שלה. לא כדאי להתפשר במקרים של ביטחון ועדיף ללכת על חברה אמינה ומקצועית.

כדי להקל עליכם בבחינת האיכות של החברה אתם יכולים להסתכל על ההכשרות שנדרשות מהמאבטחים שלה ולראות אם הן מתאימות לציפייה שלכם מהמאבטחים שאתם שוכרים, וכמו כן כדאי לכם לבדוק מה הניסיון של המאבטחים ואם הם בעלי עבר בשמירה ואבטחה.

אם אתם לא בטוחים, אתם יכולים ליצור קשר עם החברה והיא תוכל לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים על טיב עבודת האבטחה ועל ההכשרה של העובדים.

מחיר

זכרו שמחיר גבוה לא בהכרח מעיד על איכות חברות שמירה ואבטחה ומחיר נמוך לא בהכרח יעיד על חוסר מקצועיות. החליטו מה התקציב שלכם ומהן דרישות האבטחה ובהתאם לכך בחרו חברה שנמצאת במסגרת התקציב וגם יכולה לספק את כל הדרישות הבטחוניות. זכרו, שלביטחון אין מחיר ולכן עדיף לפעמים לשלם מעט יותר בשביל שירותים של חברה איכותית.

חשוב לזכור

המטרה היא שחברת האבטחה תגן עליכם ועל המבנה שאתם רוצים לאבטח ולכן זהו השיקול שצריך להיות בראש סדר העדיפויות שלכם. רק לאחר מכן כדאי לחשוב על שיקולים נוספים כמו מחיר, סגנון האבטחה וכדומה.