חברת ניהול בנייניםבניין כביכול הוא רק גוש של בטון, ברזל, כבלים וזכוכיות, אך למשתמשים בו הבניין הוא הכל. הבניין הוא המקום בו הם מבלים את מרב שעות היום ולכן המצב של הבניין חשוב ביותר גם למצב הרוח של המשתמשים בו וגם לתדמית של השוכנים בו.

ניהול בניין היא מלאכה מורכבת מאוד. מלאכה זו כוללת מעקב תמידי אחרי מצב הניקיון והתחזוקה השוטפת שלו, וכן דורשת אבטחה שתגן על בני האדם והציוד הרב השוכן בתוכו. מדובר במשימה מורכבת הדורשת אנרגיות רבות, ובעקבות כך נוצר מצב שלפעמים מחוסר זמן או תשומת לב רמת התחזוקה השוטפת של הבניין יורדת. אחת הדרכים היעילות למנוע זאת היא קבלת שירות של חברת ניהול בניינים.

מדוע?

היתרון העיקרי של חברת ניהול בניינים הוא שממשק מול החברה חוסך לוועד הבית או אחראי התחזוקה ממשק עם כמה חברות שונות. החברה מספקת לבניין שירותי אבטחה, ניקיון ותחזוקה וכל זאת באמצעות ממשק עם חברה אחת, מה שגם מקל על הטיפול במקרה של חוסר שביעות רצון מתחום מסוים.

תחומי השירות

המציאות הישראלית לצערנו מחייבת אבטחה ראויה ומקצועית לבניינים. חברת הניהול מספקת מאבטחים משלה תוך שהיא אחראית לאישורים ולרמת המקצועיות שלהם. בנוסף, חברת ניהול בניינים מפעילה מוקד ביטחון משלה, מה שמבטיח מענה מהיר 24/7 במקרה אסון חלילה.

נראות היא הכל, ובניין נקי ומתוחזק משדר יציבות ונעימות. חברת הניהול מספקת מנקים משלה ואנשי תחזוקה משלה. החברה יודעת לספק שירותי ניקיון שונים לפי הצורך וגם כאן חוסכת ממשק מול כמה חברות ניקיון שונות לצרכים שונים (חברה אחת לניקוי הרצפות ואחרת לניקוי חלונות).

לסיכום

גם בתחום האבטחה וגם בתחום הניקיון, סיפוק העובדים על ידי החברה חוסך לבניין התעסקות עם משכורות ועובדים ומאפשר לו לקיים ממשק עם חברה אחת בלבד שמספקת לו מגוון של שירותים. כפי שנכתב, ניהול שוטף של בניין משפיע על גורמים רבים ולכן חשוב לדאוג לניהול מקצועי ותחזוקה שוטפת. מכל הסיבות הללו חברת ניהול בניינים הינה הפתרון המושלם לצורך זה.