אבטחת אירועים

הפקת אירוע כוללת דאגה למגוון פרטים הנדרשים יחדיו ליצירתו של אירוע מוצלח ומהנה, כאשר אחד הפרטים החשובים וההכרחיים בתכנון של כל אירוע, הוא הדאגה לשמירה ואבטחה מיטבית, באופן שיבטיח את שלומם והנאתם של כל המשתתפים

הפקה וארגון אירועים

אין זה סוד כי ארגון והפקה של אירועים, קטנים וגדולים כאחד, דורשים מהמארגנים תשומת לב רבה לפרטים הכי קטנים, המתחילה מרשימת המוזמנים, עוברת דרך העיצוב ובחירת האוכל ומסתיימת בבחירת הקינוחים והמזכרות מהאירוע. אך מלבד הדאגה לאירוע עצמו, חשוב לדאוג גם למעטפת שנועדה להבטיח את שלומם והנאתם של כל המשתתפים – שמירה ואבטחה.

אבטחת אירועים נועדה בעיקר למנוע את כניסתם של גורמים בלתי רצויים / מוזמנים, כמו גם גורמים זדוניים הנמשכים למוקדים בעלי התקהלות רבה, כאשר פעמים רבות שירותי אבטחה הם תנאי מקדים של הרשויות וגורמי האכיפה והביטחון השונים, כדי לאשר את קיומו של האירוע.

 

אילו אירועים צריכים שירותי אבטחה?

כל אירוע המוני הוא בעל פוטנציאל רב לחוסר סדר, איומים ביטחוניים וכניסתם של גורמים בלתי מורשים, כאשר באירועים בהם צפויים להשתתף מעל ל – 1,000 אנשים, מתקיים נוהל משטרתי של אירועים המוניים, המחייב שיתוף פעולה מלא בין חברת אבטחה לבין גורמי הביטחון המשטרתיים והממונים מטעמה.

כך, אירועים כמו חתונות, משחקי ספורט למיניהם, פסטיבלים, הופעות ענק, אירועי חוצות ועוד, הם רק חלק מהאירועים המצריכים  פתרונות אבטחה יעילים ואפקטיביים, שיעניקו לכל המשתתפים שמירה וביטחון מקסימליים ויאפשרו להם ליהנות ולבלות באירוע.

 

מאפייני האירוע והגדרת סיכונים

כאמור, אירועים המוניים הם פוטנציאל למקרי אסון, אשר התרחשו בארץ ובעולם, כתוצאה מרשלנות וחוסר סדר ולאו דווקא בגלל פעילויות טרור למיניהן. ולכן, חשוב להבין כי לכל אירוע ואירוע המאפיינים הייחודיים שלו, המצריכים היערכות והכנה מוקדמת בכל הקשור לסידורי האבטחה הנדרשים במקום, כאשר ככל ומספר המשתתפים עולה, כך הסיכונים עולים בהתאם ומחייבים התייחסות מוכוונת וספציפית.

כדי להתאים את סידורי האבטחה הנדרשים לאירוע שלכם, יש להתייעץ עם חברת האבטחה, אשר עם המקצועיות והניסיון רב השנים שלה תעזור לכם למפות את הסיכונים הקיימים ולהבין כיצד הכי נכון עבורכם להיערך מבחינת סידורי האבטחה במקום. שאלות כמו מספר המשתתפים הצפוי, האם מדובר ברשימת מוזמנים ספציפית או אירוע הפתוח לקהל הרחב, זמני ההתחלה והסיום של האירוע, מבנה המקום ומיקומו, הם רק חלק ממערך השאלות שנועדו לבנות את תכנית האבטחה המקיפה והמתאימה ביותר עבורכם.

 

אבטחת אירועים – כיצד זה קורה בפועל?

כשאנחנו עוסקים באבטחת אירועים, אנחנו עוסקים למעשה ב-3 נקודות זמן עיקריות בהן מבוצעות פעולות האבטחה:

 • בקרת כניסה – בין אם מדובר באירוע למוזמנים בלבד ובין אם באירוע לקהל הרחב, חשוב לדאוג לכניסה מסודרת של המשתתפים ולכך שאינם נושאים אלמנטים אסורים.
 • במהלך האירוע – גם במהלך האירוע עצמו נדרש לשמור על הסדר ולגלות ערנות גבוהה לכל איום וסכנה.
 • בסיום האירוע – הכוונת האנשים והתנועה אל עבר נקודות היציאה, בצורה מאורגנת ומסודרת.

לקבלת שירותי אבטחת אירועים מלאו את הטופס:

  שדות חובה מסומנים ב-*

  אבטחה, יש לפתור את השאלה: 

  security-2

  safe-2

  cleaning-2