אבטחת אישים

תחושות הביטחון וההגנה הן תחושות בסיסיות לשמירה על איכות חיינו ותפקוד נורמטיבי שלנו, אך פעמים רבות, חלק מהאנשים, ובמיוחד דמויות ציבוריות בעלות מימדי חשיפה נרחבים, מרגישים לא מוגנים בצורה מספקת ואף חשופים לאיומים מסוגים שונים. אבטחת אישים היא למעשה הפתרון האולטימטיבי והאפקטיבי ביותר לתחושות אלו

תחושת הביטחון – המפתח לאיכות חיים

כדי לקיים שגרת חיים איכותית ונורמטיבית, עלינו לדאוג למספר פרמטרים, כשאחד העיקריים מביניהם הוא השמירה על תחושת ההגנה והביטחון. כישראלים, כולנו מכירים היטב את המציאות הביטחונית בה אנחנו חיים וכיצד היא משפיעה על סדר היום שלנו בעיתות מלחמה ומשבר, אך ישנם אנשים שזוהי שגרת החיים היום יומית שלהם.

העידן הדיגיטלי בו אנו חיים, הביא לעלייתם של המון כוכבי רשת וסלבריטאים נוספים, אשר עם ההד התקשורתי והחשיפה הציבורית הנרחבת, הם חשופים גם להטרדות ואיומים, אם בגלל דעות שונות משלהם ואם בגלל תמהונים או עיתונאות צהובה, שהמשותף לכולם הוא הפגיעה בפרטיות ובתחושת הביטחון הנחוצה לכל אחד ואחד מאיתנו.

מהי אבטחת אישים?

תקיפות ואיומים הפכו לצערנו לחלק מהמציאות היום – יומית שלנו והם כבר אינם מהווים חדשות מרעישות למדי. יחד עם זאת, אין זה אומר כי עלינו להשלים עם במצב ולחיות תחת איומים והפחדות, כשאחד מהפתרונות היעילים להתמודדות עם סיטואציות מעין אלו, הוא באמצעות אבטחת אישים.

אבטחת אישים היא למעשה שירותי אבטחה, של מומחים ומקצוענים בתחום, כאשר לרוב מדובר בבוגרי יחידות צה"ליות או משטרה, המתאפיינים בעיניים חדות ובערנות גבוהה ומתמדת לכל המתרחש סביבם, במטרה לזהות מבעוד מועד את האיומים והסכנות על האדם אותו הם מאבטחים ולמעשה, לאפשר לו לחיות חיים נורמטיביים ושגרתיים.

אבטחת אישים

כיצד בוחרים חברת אבטחה?

הפנייה לשירותיה של חברת אבטחה, המספקת שירותי אבטחת אישים, נובעת במרבית ככל הפעמים, ממצוקה וחוסר ביטחון שהאדם מרגיש ולכן, חשוב לפנות לחברות האבטחה המקצועיות ביותר, היכולות לספק מגוון פתרונות אבטחה מתקדמים, שיעניקו לאדם המאובטח תחושת ביטחון ורוגע.

כאשר בוחרים שירות אבטחת אישים, יש למפות היטב את הסיכונים האמורים ולבחון עם אנשי המקצוע של חברת השמירה מהם הצרכים של הלקוח ובהתאם לכך להתאים לו את סוג שמירה הנצרך בדיוק – אבטחה 24/7, אבטחה במשך פעילויות מסוימות ולזמנים קבועים ועוד. במידה ומדובר באישיות בכירה הדורשת הגנה מלאה, ייעשה אף שימוש ברכבים ממוגנים ומאבטחים חמושים המלווים את הלקוח בכל רגע ובכל מקום.

 

 אבטחה אישית מקצועית

שירותי אבטחה אישית מקצועית כוללים מאבטחים אישיים, אשר מלבד הכושר הגופני הגבוה, עברו גם הכשרה מתאימה ופרטנית לצורך משימת האבטחה האישית. בנוסף על כך, חשוב לוודא כי מדובר במאבטחים מנוסים ובעלי עבר נקי וללא דופי.

מלבד המאפיינים האישיים הקפדניים הנדרשים מהמאבטחים עצמם, חברת אבטחה מקצועית תשתמש גם באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, המסייעים להם לבצע את עבודת השמירה והאבטחה בצורה היעילה והאיכותית ביותר.

לקבלת שירותי אבטחת אישיים מלאו את הטופס:

    שדות חובה מסומנים ב-*

    אבטחה, יש לפתור את השאלה: 

    security-2

    safe-2

    cleaning-2