אבטחת בניינים

מגורים בבניין, שהפכו לנפוצים ומבוקשים מאוד בשנים האחרונות, מהווים חלל משותף לאנשים שלא תמיד מכירים זה את זה, נתון שיכול להפוך למעט בעייתי בכל הקשור לרצון של הדיירים לשמור על תחושות ההגנה והביטחון, המהווים קריטריונים בסיסיים להבטחת איכות חיים במקום המגורים. כיצד אם כן נוכל להבטיח שמירה וביטחון בבנייני מגורים?

מגורים בבניין משותף

תנופת הנדל"ן והבנייה בישראל, הנמצאת במגמת עלייה מתמדת, הביאה לצמצום בשטחי הבנייה ולרצון לנצל את שטחי הבנייה באופן מקסימלי, באמצעות בנייה לגובה. כך, חלומם של ישראלים רבים לבית עם גינה, התחלף לחלום על דירה מרווחת, בקומה גבוהה, עם מרפסת רחבת ידיים ונוף עוצר נשימה.

דירה מרווחת, מרפסת ונוף עוצר נשימה הם ללא ספק פרמטרים חשובים בבחירת מקום המגורים שלנו, אך למעשה, ישנם פרמטרים בסיסיים הרבה יותר, המשפיעים על איכות חיינו – רגשות השלווה והביטחון שלנו ובבניין מגורים, בו מתגוררים כמה עשרות ואף מאות דיירים, שאת חלקם אנחנו כלל לא מכירים, תחושות השלווה והביטחון עלולות להיפגע.

מהם אתגרי האבטחה בבנייני מגורים?

בניין מגורים הוא למעשה חלל משותף, בו גרים אנשים רבים, אשר מלבד עצם העובדה המוזכרת כי פעמים רבות אנחנו לא מכירים את כלל הדיירים, הרי שבנוסף לכך, מגיעים לדירות אורחים, מבקרים ובעלי מקצוע שונים, שאין לנו את היכולת והכלים לזהות ולהבחין ביניהם.

במידה ומדובר בבניינים ישנים ונטושים, העומדים להריסה, מכירה או שיפוץ, האתגר בזיהוי הנכנסים אל שטח הבניין עדיין קיים, אך מדובר באתגר מעט שונה, שכן לרוב, מדובר בפולשים המחפשים מחסה ללינה ואף מגורים, וכאשר הם מצליחים להתמקם ולגור במקום מעל לשלושים ימים, סיפור הפינוי הופך למסובך הרבה יותר ומצריך מעורבות משפטית.

אילו בניינים צריכים שירותי אבטחת בניינים?

על פי האתגרים המתוארים לעיל, ניתן להבין כי שירותי אבטחה לבניינים נדרשים הן לבניינים חדשים, המהווים מוקד משיכה לגנבים ופורצים והן לבניינים ישנים, המהווים נקודת מפלט לפולשים ומחפשי מחסה ומלבד בניינים אלו, ישנו סוג נוסף של בניינים הזקוק לשירותי אבטחה – בנייני משרדים.

בבניינים המאכלסים משרדים וקומות מסחר, החשש מפני גניבת מידע וסודות מסחריים נוסף על החשש הטבעי מפני פריצה ונזקים הקשורים ברכוש ולפיכך, חשוב להיעזר בשירותיה של חברת אבטחה מקצועית ומנוסה בתחום, שתבטיח כי הפעילות העסקית תישמר כרגיל, ללא חשש מפני כניסתם של גורמים בלתי מורשים.

 אבטחת בניינים – על מה חשוב להקפיד?

הבניינים החדשים המקיפים אותנו מכל עבר, מצריכים מכל חברת אבטחה לחשוב על פתרונות אבטחה מתקדמים ויעילים, אך מלבד השימוש בשומרים, מצלמות ואמצעי אבטחה מתקדמים אחרים, חשוב לזכור כי מדובר בסופו של דבר בסביבה בה אנשים מתגוררים ולכן, על חברת השמירה להקפיד גם על נושא השמירה על פרטיותם של הדיירים ומצד שני, לדאוג ליחסים אדיבים ותקשורת פתוחה עם דיירי הבניין.

לקבלת שירותי אבטחת בניינים מלאו את הטופס:

    שדות חובה מסומנים ב-*

    אבטחה, יש לפתור את השאלה: 

    security-2

    safe-2

    cleaning-2