אבטחת יישובים

יישובים קהילתיים מושכים אליהם אנשים רבים המחפשים אווירה קצת שונה מהאווירה העירונית המוכרת, כמו גם ליהנות מקהילה מגובשת ותומכת. יישובים אלו, הנמצאים לרוב בנקודות מבודדות בארץ, זקוקים לרשת אבטחה יעיל ואפקטיבית, הן להגנה מפני גורמים עוינים והן להרחקתם של מבקרים בלתי רצויים

 

אווירה פסטורלית וקהילה חמה – ברוכים הבאים ליישוב

כולנו מחפשים את מקום המגורים המושלם ביותר עבורנו, כזה שישלב מיקום מנצח עם קהילה חמה ותומכת ואנשים רבים מוצאים את המקום האידיאלי הזה דווקא ביישובים, המעניקים אווירה שונה מהסביבה העירונית הסואנת וגם קהילה אינטימית ומחוברת.

לאווירה הפסטורלית וגיבושה של הקהילה המרכיבה את היישוב יש חלק מהותי באיכות החיים של המתגוררים ביישוב, אך פרמטר חשוב נוסף שעלינו לקחת בחשבון הוא תחושות הביטחון וההגנה שכולנו צריכים להרגיש כדי לחיות חיים שגרתיים ונורמטיביים.

 

אילו גורמים עלולים לאיים על ביטחון היישוב?

השילוב של אווירה פסטורלית וקהילה קטנה ואינטימית, נוצר לרוב עקב מיקומו המבודד יחסית של היישוב ולצד היתרונות הרבים שיש בדבר, המיקום המבודד עלול להוות גם נקודת תורפה המזמינה את כניסתם של מבקרים בלתי רצויים ואף גורמים עוינים.

כך, מלבד המצב הביטחוני המאתגר בכל שטחי ישראל, יישובים קהילתיים נוטים לסבול גם מתופעות רבות של פריצות, חדירות לשטחים חקלאיים, גניבות והשחתות רכוש, מקרים הנאמדים מידי שנה בעשרות ואף מאות אלפי שקלים, זאת מלבד תחושת הפגיעות וחוסר הביטחון, הפוגעות באיכות החיים של הקהילה.

 

אז אילו פתרונות אבטחה קיימים?

משמעות אבטחת יישובים היא תכנון ופיקוח מיטבי וקפדני על דרכי הגישה ליישוב, כמו גם סיורים בתדירויות משתנות ברחבי היישוב עצמו, בכדי להראות נוכחות של צוותי סיור מקצועיים, המוכנים לכל תרחיש.

חברת אבטחה מקצועית ומנוסה בתחום, תספק עבורכם פתרונות אבטחה מתקדמים, ביניהם הפעלת ניידות סיור, תפעול מחסומי כניסה ויציאה מהיישוב, חדר בקרה הקולט 27/7 את צילומי האבטחה מנקודות הצילום הפרושות ברחבי היישוב, מוקד זמין ועוד שלל שירותים מקצועיים, שנועדו בסופו של דבר לאפשר לכם לנהל שגרת חיים נורמטיבית, שקטה ובטוחה.

ביישובים הנמצאים באזורים המוגדרים כמסוכנים מבחינה ביטחונית, חשוב לדאוג כי שירותי אבטחה מתבצעים בתיאום מלא עם כוחות הביטחון וההצלה, באופן שייצור מעטפת מגן איכותית ומושלמת עבור היישוב המאובטח.

 

כיצד מבוצעת התאמת אבטחה מיטבית ליישוב?

שער חשמלי, גדר היקפית, מצלמות אבטחה וניידות סיור, הן רק חלק ממערך האבטחה של כל חברת שמירה מקצועית ומנוסה בתחום, אך מלבד פתרונות אבטחה מתקדמים אלו, לכל יישוב יש את נקודות התורפה והמאפיינים הייחודים שלו.

לפיכך, כדי לבצע התאמה מיטבית בין דרישות האבטחה לבין מאפייני היישוב הספציפי, חשוב לבצע הערכת סיכונים ראשונית, יחד עם נציגי הביטחון של האזור. הערכה זו צריכה להתבסס על מיקום שערי היישוב, מיפוי המבנים הציבוריים, תחנות ההסעה, מרכזים מסחריים ונקודות נוספות הדורשות התייחסות בטיחותית מיוחדת.

לקבלת שירותי אבטחת יישובים מלאו את הטופס:

    שדות חובה מסומנים ב-*

    אבטחה, יש לפתור את השאלה: 

    security-2

    safe-2

    cleaning-2