אבטחת מועדונים

חגיגות ובילויים הם חלק מהותי מהמאפיינים הישראליים שלנו, כשאחד המקומות האהובים עלינו במיוחד הם המועדונים עם האווירה המחשמלת והשירים המקפיצים. ברגעים כאלו שכולם שמחים ונהנים, חשוב לשמור על האווירה שלא תיהרס באמצעות שמירה ואבטחה מתאימה

 לרקוד, לבלות וליהנות

כישראלים, אף אחד מאיתנו לא צריך סיבה מיוחדת כדי להתחיל לרקוד, לבלות וליהנות, כשהסיבה הכי קטנה הופכת בקלות ובמהירות לסיבה למסיבה. מבין שלל הפעילויות וההנאות שאנחנו מאמצים לעצמנו, נראה כי אהבתנו לאוכל, מוסיקה טובה וריקודים משוחררים מהווים יחדיו את המתכון המנצח לבילוי המושלם.

כך, הפכו המועדונים בישראל למקומות בהם ישראלים רבים, צעירים ומבוגרים כאחד, מבלים בהם לא רק את סופי השבוע, אלא גם במהלך הימים השגרתיים ונהנים מאוכל טוב, אלכוהול משובח וכמובן, מוסיקה טובה שגורמת לכולנו לקפוץ ולרקוד במשך שעות רבות.

אבטחת מועדונים – מי צריך את זה?

בתוך כל הכיף וההנאה שהבילוי במועדון מאפשר לנו, נראה כי אף אחד לא יכול להרוס לנו את החוויה ואנחנו מרגישים ממש על גג העולם. אך למעשה, האווירה והחגיגה בכלל יכולים להיהרס תוך דקות ספורות, בגלל שלל סיבות, שהעיקריות מביניהן:

 • מצב ביטחוני – על אף שאנחנו חווים מידי פעם רגיעות ותקופות של שקט, המצב הביטחוני בארץ אף פעם לא היה שקט במאת האחוזים והתכנסות של קהל רב הוא מקום מצוין עבור המפגעים המעוניינים להוציא לפועל את זממם.
 • סינון אנשים – כולנו אוהבים לרקוד וליהנות, את זה כבר אמרנו, אך לעיתים מדובר במסיבה סגורה למוזמנים בלבד, בטווח גילאים מסוים, או על פי כל קריטריון סינון אחר שנראה לבעלים.
 • כשהאלכוהול עולה – האלכוהול אמנם גורם לרבים מאיתנו להשתחרר ולהרגיש יותר קלילים, אך ישנם אנשים שאינם יודעים לשים את הגבול ומגיעים למצב בו הם מהווים מטרד על הסובבים אותם, באופן שהורס את כל החוויה והמסיבה.

אילו פתרונות אבטחה קיימים למועדונים?

אפשרויות האבטחה רק הולכות ומשתפרות עם השנים, בטח במדינה ביטחונית כמו ישראל, ולכל סיטואציה ומקרה הדורש אבטחה, יש לבחון את הסיכונים והדרישות איתן מבקשים להתמודד.

כשאנחנו מחפשים שירותי אבטחה למועדונים, אמצעים אלקטרוניים יוכלו אמנם לסייע, אך אין ספק כי חברת אבטחה מקצועית ומנוסה היא הפתרון האולטימטיבי, במיוחד כשמדובר בסינון ובידוק אנשים בכניסה למועדון.

כיצד נבחר חברת אבטחה למועדונים?

ניסיון תמיד עושה את ההבדל וכשמדובר בחברת אבטחה, הנדרשת לאבטח מועדון, על אחת כמה וכמה. לכן, חשוב לבחור חברת אבטחה בעלת ניסיון של מספר שנים באבטחת מועדונים, באופן שיאפשר להם לזהות בקלות כל הפרעה ואיום על בטחון האירוע והמבלים, עוד לפני קרו האירוע.

מלבד הניסיון ההכרחי, חשוב לזכור כי בסופו של דבר התעסקות המאבטחים היא מול קהל הבליינים שפוקד את המועדון, כך שחשוב ומומלץ לוודא כי לחברת השמירה יש תקן שירות מתאים – תקן ISO 9001, המעיד על כך כי המוצרים והשירותים הניתנים אכן מסופקים על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצון הלקוחות.

לקבלת שירותי אבטחת מועדונים מלאו את הטופס:

  שדות חובה מסומנים ב-*

  אבטחה, יש לפתור את השאלה: 

  security-2

  safe-2

  cleaning-2