אבטחת מפעלים

מיקומם המבודד של המפעלים באזורי התעשייה ההופכים להיות ריקים מאדם בשעות הערב, מהווה מוקד משיכה לשלל גורמים בלתי רצויים, החל מפולשים המחפשים מקום לינה זמין ועד גנבים ופורצים העלולים לגרום לנזקים כבדים. אבטחת מפעלים איכותית ומקצועית תאפשר לכם לשמור על המפעל ולפתוח את הבוקר ללא הפתעות

לגלות בבוקר את מה שקרה בלילה

המפעלים השונים בישראל מספקים עבודה למאות אם לא לאלפי עובדים והם מהווים את אחד ממוקדי הפיתוח הכלכלי של מדינת ישראל. מפעלים רבים אחראיים לייצורם של חומרים מסוגים שונים – טקסטיל, טכנולוגיות, מזון, מפעלים ביטחוניים ועוד, כאשר המשותף לכולם הוא השימוש בציוד תעשייתי יקר ומתקדם וכמובן קיומו של מידע רגיש, המהווה את הבסיס להצלחתו של המפעל.

עם בואו של יום חדש ולאחר כל שלבי ההתעוררות וההתארגנות, אנחנו מצפים לפתוח יום שגרתי נוסף במפעל, אך לא אחת יוצא לנו לגלות, כי משעת סגירת המפעל ועד לפתיחתו בבוקר, אורחים בלתי רצויים הגיעו לביקור, כאשר בחלק מהפעמים אף מדובר בביקור שגרם לנזקים כספיים משמעותיים.

 אבטחת מפעלים – מהם האתגרים הקיימים?

עולם האבטחה הוא עולם ומלואו, הנדרש למצוא פתרונות אבטחה מתקדמים לשלל בעיות ואתגרים, ביניהם גם מפעלי התעשייה השונים, להם קיימים מאפיינים ייחודיים, הדורשים שירותי אבטחה בהתאם. בין האתגרים הבולטים באבטחת מפעלים נמצאים:

 • מיקום מבודד – המפעלים התעשייתיים נמצאים לרוב בליבם של אזורי התעשייה השונים, אשר בניגוד לשעות היום העמוסות ושוקקות אדם, הופכים בשעות הערב לשוממים ומזמיני פורצים, גנבים ואנשים המחפשים מקום מחסה זמין.
 • ציוד יקר – בין אם מדובר במפעל טכנולוגי ובין אם במפעל מזון, בכל מפעל יש ציוד יקר ערך, אשר גניבה שלו או השחתה, עלולה להתגלות כנזק של עשרות אלפי שקלים אם לא יותר.
 • עובדים רבים – כוח אדם הוא עניין מהותי במפעלים, הנדרשים להמון ידיים עובדות, אך דווקא בשל מעורבותם והימצאותם של אנשים רבים, ייתכן והצליחו להסתנן למפעל גורמים זדוניים.
 • מצב ביטחוני – המצב הביטחוני בארץ הוא נקודה מוכרת לכולנו וכשמדובר במפעלים הומי אדם, הנמצאים ממילא במקומות בעלי התקהלויות רבות בשעות היום, הדבר מהווה מוקד משיכה לגורמים עוינים.

איך תדאגו לשמירה ואבטחה מיטבית על המפעל?

ביום או בלילה, המפעל שלנו זקוק לאבטחה יעילה ואיכותית, כזאת שתאפשר לנו להתעסק בעבודה בלבד מבלי לחשוש להפרעות שונות. אבטחה כזאת ניתן להשיג רק באמצעות חברת אבטחה מקצועית ומיומנת, בעל כוח האדם והכלים הטכנולוגיים הדרושים למעקב ותגובה בזמן אמת לכל התרחשות ומקרה הדורש התערבות של חברת אבטחה.

רמת האבטחה ודרישות האבטחה משתנות ממפעל למפעל, תוך שקלול מספר פרמטרים עיקריים אותם עלינו לקחת בחשבון, כמו מיקום המפעל, סוג הייצור, היקף הציוד, שעות הפעילות ועוד. כאשר חברת אבטחה מקצועית צריכה להשתמש במגוון כלים ופתרונות אבטחה מתקדמים, כמו מוקד פיקוח חיצוני, מערכות אזעקה וסיורי אבטחה.

לקבלת שירותי אבטחת מפעלים מלאו את הטופס:

  שדות חובה מסומנים ב-*

  אבטחה, יש לפתור את השאלה: 

  security-2

  safe-2

  cleaning-2